Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Like us on Facebook 

 

 

 

 

 

 

 

 

Πρόγραμμα Δεκεμβρίου 2019

1. Κυριακή 01.12.2019 Κελλάκι
2. Τετάρτη 04.12.2019 Κολόσσι
3. Σάββατο 07.12.2019 Σταυροβούνι
4. Κυριακή 08.12.2019 Φασούλα – Παλώδια
5. Τετάρτη 11.12.2019 Ακρούντα
6. Σάββατο 14.12.2019 Λόφου
7. Κυριακή 15.12.2019 Παραμάλι ‘Παραλία Χελώνων’
8. Τετάρτη 18.12.2019 Χριστουγεννιάτικος ποδηλατικός γύρος
9. Σάββατο 21.12.2019 Αλαμινός
10. Κυριακή 22.12.2019 Αψιού – Κακομάλλης
11. Σάββατο 28.12.2019 Όμοδος
12. Κυριακή 29.12.2019 Ιερό Απόλλωνα Υλάτη

Schedule December 2019

1. Sunday 01.12.2019 Kellaki
2. Wednesday 04.12.2019 Kolossi
3. Saturday 07.12.2019 Stavrovouni
4. Sunday 08.12.2019 Fasoula - Palodia
5. Wednesday 11.12.2019 Akrounta
6. Saturday 14.12.2019 Lofou
7. Sunday 15.12.2019 Paramali ‘Turtle Beach’
8. Wednesday 18.12.2019 Xmas bicycle ride
9. Saturday 21.12.2019 Alaminos
10. Sunday 22.12.2019 Apsiou - Kakomallis
11. Saturday 28.12.2019 Omodos
12. Sunday 29.12.2019 Sanctuary of Apollo Hylates